Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Sitnie

Kolorowy pasek

Uchwała Gminnej Komisji Wyborczej w Sitnie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

 

UCHWAŁA

GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W SITNIE

z dnia 5 listopada 2010 r.

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach zarządzonych na 21 listopada 2010 r.

Na podstawie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190) Gminna Komisja Wyborcza uchwala, co następuje:

§ 1

Powołuje się obwodowe komisje wyborcze w wyborach zarządzonych na 21 listopada 2010 r. w składach określonych w załączniku do uchwały.

§ 2

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.



Przewodniczący

Gminnej Komisji Wyborczej

Marian Tadeusz Bernat

 

 


Załącznik

do uchwały

Gminnej Komisji Wyborczej w Sitnie

z dnia 5 listopada 2010 r.

Składy obwodowych komisji wyborczych w gm. Sitno

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1:

1.

Lesław Piłat, zam: Jarosławiec

2.

Dawid Pawlicha, zam: Cześniki

3.

Agnieszka Juś, zam: Jarosławiec

4.

Adam Chwieralski, zam: Sitno

5.

Piotr Michoński, zam: Czołki

6.

Paweł Wojtas, zam: Sitno

7.

Małgorzata Jamroż, zam: Stabrów

8.

Anna Goździuk, zam: Kornelówka

9.

Halina Martyniuk, zam: Sitno

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2:

1.

Danuta Flis, zam: Rozdoły

2.

Magdalena Kopeć, zam: Stanisławka

3.

Danuta Dadia, zam: Horyszów Polski

4.

Irena Antoszek, zam: Stanisławka

5.

Monika Jakubiak, zam: Rozdoły

6.

Sylwia Fedorowicz, zam: Rozdoły

7.

Iwona Załoga, zam: Rozdoły

8.

Magda Marcola-Seroka, zam: Boży Dar

9.

Krzysztof Klikicki, zam: Cześniki Kolonia

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3:

1.

Anna Majewska, zam: Boży Dar

2.

Witold Cisek, zam: Janówka

3.

Beata Szajnoga, zam: Jarosławiec

4.

Alina Soroka, zam: Stanisławka

5.

Mieczysław Szatała, zam: Kornelówka

6.

Zdzisław Michałek, zam: Kolonia Sitno

7.

Katarzyna Gładysz, zam: Kolonia Sitno

8.

Ewa Gałka, zam: Horyszów - Stara Kolonia

9.

Piotr Harczuk, zam: Jarosławiec

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4:

1.

Agnieszka Szajnoga, zam: Horyszów Polski

2.

Małgorzata Pitwała, zam: Horyszów Polski

3.

Barbara Olszewska, zam: Horyszów Polski

4.

Robert Mazurek, zam: Cześniki

5.

Jolanta Tukiendorf, zam: Horyszów Polski

6.

Aneta Choma, zam: Stabrów

7.

Janina Zawada, zam: Horyszów Polski

8.

Monika Kiryczuk, zam: Cześniki Kolonia

9.

Elżbieta Blaszka, zam: Sitno

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5:

1.

Marta Jacuniak, zam: Stabrów

2.

Beata Złomaniec, zam: Jarosławiec

3.

Piotr Piela, zam: Jarosławiec

4.

Violetta Wiech, zam: Horyszów Polski

5.

Czesław Gęborys, zam: Jarosławiec

6.

Małgorzata Piskorz, zam: Sitno

7.

Jerzy Józef Kozioł, zam: Jarosławiec

8.

Artur Tchórzewski, zam: Czołki

9.

Krzysztof Siemkowicz, zam: Zamość

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6:

1.

Agnieszka Drozdowska, zam: Horyszów - Stara Kolonia

2.

Stanisław Rybicki, zam: Horyszów Polski

3.

Marzena Majewska-Wszoła , zam: Boży Dar

4.

Krzysztof Kułacz, zam: Cześniki

5.

Paweł Czucha, zam: Cześniki Kolonia

6.

Damian Katarski, zam: Cześniki Kolonia

7.

Krzysztof Rycaj, zam: Stabrów

8.

Kamila Wójcik, zam: Karp

9.

Elżbieta Sołoducha, zam: Zamość


Metadane

Źródło informacji:Krzysztof Seń
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Krzysztof Seń
Data wprowadzenia:2010-11-05 17:15:02
Opublikował:Krzysztof Seń
Data publikacji:2010-11-05 17:15:19
Ostatnia zmiana:2010-11-05 17:16:14
Ilość wyświetleń:2339

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij