Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Gminy w Sitnie

Kolorowy pasek

KOMUNIKAT KOMISARZA WYBORCZEGO

KOMUNIKAT

KOMISARZA WYBORCZEGO

w LUBLINIE

z dnia 20 listopada 2014 r.

o wynikach wyborów wójtów,

burmistrzów i prezydentów miast

przeprowadzonych w dniu

 16 listopada 2014 r.

Na podstawie art. 168 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. — Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.[1]))

Komisarz Wyborczy w Lublinie

 podaje do publicznej wiadomości wyniki wyborów wójtów, burmistrzów i

 prezydentów miast na obszarze województwa lubelskiego,

 przeprowadzonych w dniu 16 listopada 2014 r. według następującej

 właściwości terytorialnej komisarzy wyborczych:

1. Komisarz Wyborczy w Lublinie

l.p.

 Nazwa Gminy/Miasta

Imię i nazwisko wybranego kandydata

Skrót lub nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata

1

Gmina Abramów

Artur Sławomir Chomiuk

KWW DLA GMINY

2

Gmina Baranów

Robert Wojciech Gagoś

KWW RAZEM

3

Gmina Borzechów

Zenon Madzelan

KWW GMINA BORZECHÓW NASZ WSPÓLNY DOM

4

Gmina Chodel

Jan Wincenty Majewski

KWW JANA MAJEWSKIEGO

5

Gmina Cyców

Wiesław Stanisław Pikuła

KWW WSPÓLNA SPRAWA

6

Gmina Dęblin

Beata Siedlecka

KWW DĘBLIN NA PLUS

7

Dzierzkowice

Marcin Gąsiorowski

KOMITET WYBORCZY PSL

8

Gmina Firlej

Sławomir Marian Cieszko

KWW GMINA FIRLEJ – NASZ WSPÓLNY DOM

9

Gmina Garbów

Kazimierz Firlej

KWW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

10

Gmina Głusk

Jacek Zbigniew Anasiewicz

KWW WSPÓLNA GMINA

11

Gmina Gościeradów

Mariusz Szczepanik

KWW MARIUSZA SZCZEPANIKA NOWA INICJATYWA

12

Gmina Jabłonna

Magdalena Sylwia Sałek

KWW RAZEM DLA ROZWOJU

13

Gmina Janowiec

Jan Jacek Gędek

KWW GMINA JANOWIEC RAZEM

14

Gmina Józefów nad Wisłą

Grzegorz Kapica

KWW MAŁA OJCZYZNA

15

Gmina Kamionka

Karol Marek Ługowski

KWW WSPÓLNE DOBRO

16

Gmina Karczmiska

Janusz Konrad Goliszek

KOMITET WYBORCZY PSL

17

Gmina Kazimierz Dolny

Andrzej Pisula

KWW ANDRZEJA PISULI

18

Gmina Kłoczew

Zenon  Mirosław Stefanowski

KWW ZENONA STEFANOWSKIEGO

19

Gmina Kock

Tomasz Futera

KWW ROZWÓJ MIASTA I GMINY KOCK

20

Gmina Konopnica

Mirosław Żydek

KOMITET WYBORCZY PSL

21

Gmina Końskowola

Stanisław Gołębiowski

KWW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO

22

Gmina Kraśnik  

Mirosław Stanisław Chapski

KOMITET WYBORCZY PSL

23

Gmina Krzczonów

Katarzyna Honorata Bryda

KWW LUBIĘ KRZCZONÓW KATARZYNA BRYDA

24

Gmina Kurów

Stanisław Wójcicki

KWW ST. WÓJCICKI

25

Gmina Lubartów  

Krzysztof Grzegorz Kopyść

KWW KRZYSZTOFA KOPYŚCIA

26

Miasto Lublin

Krzysztof Jan Żuk

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP

27

Gmina Ludwin

Andrzej Marcin Chabros

KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA - LUDWIN

28

Gmina Markuszów

Andrzej Szczepan Rozwałka

KOMITET WYBORCZY PSL

29

Gmina Michów

Janusz Antoni Jankowski

KOMITET WYBORCZY PSL

30

Gmina Milejów

Tomasz Andrzej Suryś

KWW RAZEM W GMINIE

31

Gmina Niedźwiada

Janusz Stanisław Marzęda

KOMITET WYBORCZY PSL

32

Gmina Niemce

Krzysztof Urbaś

KOMITET WYBORCZY PSL

33

Gmina Nowodwór

Ryszard Piotrowski

KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA

34

Gmina Ostrów Lubelski

Józef Krzysztof Gruszczyk

KWW WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

35

Gmina Piaski

Michał Tomasz Cholewa

KOMITET WYBORCZY PSL

36

Gmina Puchaczów

Adam Paweł Grzesiuk

KOMITET WYBORCZY PSL

37

Gmina Puławy  

Krzysztof Marek Brzeziński

KWW DWA BRZEGI

 KRZYSZTOFA BRZEZIŃSKIEGO

38

Miasto Puławy

Janusz Marian Grobel

KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE PRAWICY PUŁAWSKIEJ

39

Gmina Rybczewice

Elżbieta Krystyna Masicz

KOMITET WYBORCZY PSL

40

Gmina Serniki

Stanisław Marian Marzęda

KWW SERNIKI

41

Gmina Spiczyn

Dorota Zofia Szczęsna

KWW PRZYJAZNA I AKTYWNA GMINA

42

Gmina Stężyca

Zbigniew Witold Chlaściak

KWW RAZEM DO SUKCESU

43

Gmina Strzyżewice

Jan Andrzej Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY PSL

44

Gmina Szastarka

Artur Piotr Jaskowski

KWW ARTURA JASKOWSKIEGO

45

Gmina Świdnik

Waldemar Jakson

KWW RODZINA I PRAWO

46

Gmina Trawniki

Jerzy Szpakowski

KWW ROZWÓJ GMINY

47

Gmina Ułęż

Krzysztof Józef Olszak

KWW GMINY UŁĘŻ

48

Gmina Wilkołaz

Paweł Zbigniew Głąb

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49

Gmina Wólka

Edwin Gortat

KWW SŁUŻBA LUDZIOM

50

Gmina Wysokie

Anna Elżbieta Wojtas

KWW ANNY WOJTAS

51

Gmina Zakrzew

Teodora Zaręba

KWW NASZA GMINA ZAKRZEW

2. Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej

l.p.

Nazwa Gminy/Miasta

Imiona i nazwisko wybranego kandydata

Skrót lub nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata

1.

Miasto Terespol

Jacek Danieluk

KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TERESPOLA

2.

Gmina Adamów

Sławomir Skwarek

KWW SŁAWOMIRA SKWARKA

3.

Gmina Biała Podlaska

Wiesław Marian Panasiuk

KOMITET WYBORCZY PSL

4.

Gmina Borki

Radosław Adam Sałata

KWW RAZEM DLA GMINY BORKI

5.

Gmina Drelów

Piotr Kazimierski

KWW DLA DOBRA WSZYSTKICH

6.

Gmina Jabłoń

Dariusz Łobejko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZADBAJMY O ROZWÓJ

7.

Gmina Janów Podlaski

Jacek Mariusz Hura

KOMITET WYBORCZY PSL

8.

Gmina Kąkolewnica

Zbigniew Ładny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW ŁADNY

9.

Gmina Konstantynów

Romuald Andrzej Murawski

KOMITET WYBORCZY PSL

10.

Gmina Łuków

Mariusz Osiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ DOM-TWOJA GMINA

11.

Gmina Międzyrzec Podlaski

Krzysztof Adamowicz

KWW KRZYSZTOF ADAMOWICZ

12.

Gmina Milanów

Paweł Krępski

KWW ZADBAJMY O ROZWÓJ

13.

Gmina Podedwórze

Krzysztof Józef Chilczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PODEDWÓRZE

14.

Gmina Radzyń Podlaski

Wiesław Stanisław Mazurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIESŁAWA MAZURKA

15.

Gmina Rokitno

Jacek Szewczuk

KWW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

16.

Gmina Rossosz

Kazimierz Eugeniusz Weremkowicz

KOMITET WYBORCZY PSL

17.

Gmina Sławatycze

Grzegorz Kiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC

19.

Gmina Stanin

Krzysztof Kazana

KOMITET WYBORCZY PSL

19.

Gmina Stoczek Łukowski

Marek Jan Czub

KOMITET WYBORCZY PSL

20.

Gmina Terespol

Krzysztof Jerzy Iwaniuk

KWW KRZYSZTOFA IWANIUKA

21.

Gmina Tuczna

Zygmunt Stanisław Litwiniuk

KOMITET WYBORCZY PSL

22.

Gmina Ulan-Majorat

Jarosław Waldemar Koczkodaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA GMINA”

23.

Gmina Wisznice

Piotr Robert Dragan

KWW PERSPEKTYWA DLA GMINY WISZNICE

24.

Gmina Wojcieszków

Janusz Tadeusz Wylotek

KW PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ

25.

Gmina Wola Mysłowska

Władysław Robert Mika

KW SRG WOLA MYSŁOWSKA

26.

Gmina Zalesie

Jan Henryk Sikora

KOMITET WYBORCZY PSL

3. Komisarz Wyborczy w Chełmie

l.p.

Nazwa Gminy/Miasta

Imię i nazwisko wybranego kandydata

Skrót lub nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata

1.

Miasto Rejowiec Fabryczny

Stanisław Bodys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA

2.

Gmina Białopole

Henryk Maruszewski

KOMITET WYBORCZY PSL

3.

Gmina Chełm

Wiesław Kociuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW

WIESŁAWA KOCIUBY

4.

Gmina Dorohusk

Wojciech Sawa

KWW WOJCIECHA SAWY

5.

Gmina Kamień

Roman Karol Kandziora

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW

ROMANA KANDZIORY

6.

Gmina Leśniowice

Wiesław Radzięciak

KOMITET WYBORCZY PSL

7.

Gmina Rejowiec Fabryczny

Zdzisław Ireneusz Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW

„PRZYJAZNA GMINA”

8.

Gmina Ruda-Huta

Kazimierz Smal

KWW KAZIMIERZA SMALA

9.

Gmina Siedliszcze

Hieronim Zonik

KWW HIERONIMA ZONIKA

10.

Gmina Wojsławice

Henryk Grzegorz Gołębiowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW

HENRYKA GOŁĘBIOWSKIEGO

11.

Gmina Żmudź

Edyta Niezgoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW

EDYTY NIEZGODY

12.

Gmina Rejowiec

Tadeusz Górski

KWW REJOWIEC 2014

13.

Gmina Gorzków

Marek Kasprzak

KOMITET WYBORCZY PSL

14.

Gmina Izbica

Jerzy Lewczuk

KWW „JERZEGO LEWCZUKA”

15.

Gmina Krasnystaw

Janusz Korczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW

JANUSZA KORCZYŃSKIEGO

16.

Gmina Kraśniczyn

Małgorzata Jolanta Sapiecha

KWW JAWNOŚĆ I WSPÓŁPRACA

17.

Gmina Rudnik

Tadeusz Zdunek

KOMITET WYBORCZY PSL

18.

Gmina Siennica Różana

Leszek Waldemar Proskura

KOMITET WYBORCZY PSL

19.

Gmina Żółkiewka

Jacek Lis

KOMITET WYBORCZY PSL

20.

Gmina Hańsk

Marek Krzysztof Kopieniak

KOMITET WYBORCZY PSL

21.

Gmina Stary Brus

Paweł Nikodem Kołtun

KOMITET WYBORCZY PSL

22.

Gmina Urszulin

Tomasz Andrzej Antoniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA ANTONIUKA

23.

Gmina Wola Uhruska

Jan Władysław Łukasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WOLA UHRUSKA

4. Komisarz Wyborczy w Zamościu

l.p.

Nazwa Gminy/Miasta

Imię i nazwisko wybranego kandydata

Skrót lub nazwa komitetu wyborczego zgłaszającego kandydata

1

Gmina Aleksandrów

Józef Henryk Biały

KWW JÓZEFA BIAŁEGO

2

Gmina Biłgoraj

Wiesław Marian Różyński

KOMITET WYBORCZY PSL

3

Gmina Biszcza

Zbigniew Pyczko

KWW ZBIGNIEWA PYCZKO

4

Miasto i Gmina Józefów

Roman Antoni Dziura

KWW JÓZEFOWSKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA

5

Gmina Łukowa

Stanisław Kozyra

KWW STANISŁAWA KOZYRY

6

Gmina Obsza

Andrzej Placek

KWW "PRZYJAZNA GMINA"

7

Gmina Potok Górny

Edward Adam Hacia

KWW NASZA GMINA POTOK

8

Miasto i Gmina Tarnogród

Eugeniusz Stróż

KWW "EDUKACJA, PRACA, ROZWÓJ"

9

Gmina Turobin

Eugeniusz Krukowski

KWW EUGENIUSZA KRUKOWSKIEGO

10

Gmina Dołhobyczów

Grzegorz Drewnik

KOMITET WYBORCZY PSL

11

Gmina Horodło

Krzysztof Bożek

KWW NASZA GMINA HORODŁO

12

Gmina Hrubieszów

Jan Mołodecki

KWW "RAZEM ŁATWIEJ"

13

Gmina Mircze

Marta Ewa Małyszek

KOMITET WYBORCZY PSL

14

Gmina Trzeszczany

Stanisław Czarnota

KWW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO

15

Gmina Werbkowice

Lech Franciszek Bojko

KWW LECHA BOJKO

16

Gmina Batorz

Henryk Aleksander Michałek

KOMITET WYBORCZY PSL

17

Gmina Chrzanów

Czesław Jaworski

KOMITET WYBORCZY PSL

18

Miasto i Gmina Janów Lub.

Krzysztof Adam Kołtyś

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

19

Gmina Potok Wielki

Jerzy Piotr Pietrzyk

KWW SAMORZĄD

20

Miasto Tomaszów Lubelski

Wojciech Sławomir Żukowski

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21

Gmina Bełżec

Andrzej Adamek

KOMITET WYBORCZY PSL

22

Gmina Jarczów

Zdzisław Franciszek Wojnar

KWW ZDZISŁAWA WOJNARA "BĄDŹMY RAZEM"

23

Gmina Lubycza Królewska

Tomasz Grzegorz Leszczyński

KWW "AKTYWNA GMINA LUBYCZA KRÓLEWSKA"

24

Gmina Telatyn

Irena Elżbieta Witkowska

KWW ELŻBIETY WITKOWSKIEJ NASZA GMINA TELATYN

25

Miasto i Gmina Tyszowce

Mariusz Marian Zając

KWW MARIUSZA ZAJĄCA

26

Gmina Ulhówek

Łukasz Daniel Kłębek

KWW ŁUKASZA KŁĘBKA

27

Gmina Adamów

Dariusz Szykuła

KWW DARIUSZA SZYKUŁY

28

Gmina Komarów-Osada

Wiesława Antonina Sieńkowska

KWW WIESŁAWY SIEŃKOWSKIEJ

29

Gmina Łabunie

Antoni Wojciech Turczyn

KWW ANTONIEGO WOJCIECHA TURCZYNA

30

Gmina Nielisz

Adam Wal

KWW ODRODZENIE

31

Gmina Sitno

Marian Tadeusz Bernat

KW STOWARZYSZENIE ROZWOJU I PROMOCJI

32

Gmina Stary Zamość

Waldemar Raczyński

KWW ZIEMI STAROZAMOJSKIEJ

33

Gmina Sułów

Leon Bulak

KWW "PRZYJAZNA GMINA SUŁÓW"

34

Miasto i Gmina Szczebrzeszyn

Marian Jan Mazur

KWW MJ MAZURA

35

Gmina Zamość

Ryszard Mieczysław Gliwiński

KWW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO

 

Komisarz Wyborczy

                                        

                                                w Lublinie

/-/ Magdalena Kuczyńska



[1])    Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2011 r. Nr 26, poz. 134, Nr 94, poz. 550, Nr 102, poz. 588, Nr 134, poz. 777, Nr 147, poz. 881, Nr 149, poz. 889, Nr 171, poz. 1016 i Nr 217, poz. 1281, z 2012 r. poz. 849, 951 i 1529 oraz z 2014 r. poz. 179, 180 i 1072.

Metadane

Źródło informacji:Robert Mazurek
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Robert Mazurek
Data wprowadzenia:2014-11-21 10:42:55
Opublikował:Robert Mazurek
Data publikacji:2014-11-21 10:46:23
Ostatnia zmiana:2014-11-21 10:46:34
Ilość wyświetleń:1362
Urząd Gminy Sitno
Sitno 73, 22-424 Sitno

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij